Szybki dojazd
DOSTĘPNOŚĆ 24/7

Wbrew pozorom zatrzaśnięcie się kluczyków lub ich zgubienie zdarza się dość często. To samo dotyczy pozostawienia ich w środku zamykanego pojazdu. Chwila nieuwagi nie musi wiązać się z odholowaniem pojazdu do warsztatu. Awaryjne otwieranie aut to usługa, którą wykonuje się na miejscu. Wystarczy wezwać fachowców Auto Perfekt 24, a przyjadą punktualnie pod wskazany adres.

Jak przebiega awaryjne otwieranie drzwi?

Wybór metody profesjonalnego otwierania aut zależy od sytuacji. Zagubienie/zniszczenie/zatrzaśnięcie kluczyków wymaga skorzystania z zaawansowanych narzędzi ślusarskich.

Drugi sposób polega na użyciu specjalistycznych przyssawek oraz poduszki hydraulicznej. Ta metoda awaryjnego otwierania samochodu stosowana jest w przypadku pozostawienia kluczy w środku podczas zamykania lub zatrzaśnięcia ich w aucie. Przyssawka służy do delikatnego odgięcia okna. Przez powstały w ten sposób otwór wsuwana jest poduszka hydrauliczna, którą dodatkowo się pompuje. Ma ona za zadanie powiększyć dostępną przestrzeń. W efekcie powstaje miejsce na awaryjne otwieranie drzwi za pomocą drucika z haczykiem.

Bezpieczne awaryjne otwieranie aut

Nasi pracownicy są fachowcami w swojej dziedzinie. Dzięki temu awaryjne otwieranie drzwi przebiega bezproblemowo, a co najważniejsze – nie stwarza zagrożenia dla samego samochodu. Specjaliści dbają o to, aby nie doszło do zarysowania karoserii, uszkodzenia uszczelek czy zniszczenia mechanizmu odpowiadającego za zamykanie drzwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przy otwieraniu samochodów są w stanie skutecznie wyeliminować ryzyko.

Atrakcyjna cena awaryjnego otwierania samochodu

Dzięki naszej ofercie nie trzeba martwić się o wysoki koszt otwarcia pojazdu. Stawiamy na jakość oraz niską cenę awaryjnego otwierania samochodu. Zawsze proponujemy najtańszą metodę w danym przypadku. Nasi klienci nie przepłacają więc za usługę, której nie potrzebują. Na dodatek staramy się utrzymywać konkurencyjność cen na tle innych firm!

Jeśli potrzebujesz skorzystać z usługi awaryjnego otwierania samochodu, skontaktuj się z nami już teraz. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie (najszybszy sposób) lub mailowo (odpowiadamy tak szybko jak tylko się da). Podczas rozmowy wyjaśnimy szczegóły oferty i poinformujemy o przyjeździe specjalisty od otwierania aut. Serdecznie zapraszamy do współpracy.