Szybki dojazd
DOSTĘPNOŚĆ 24/7

Profesjonalne holowanie Opole

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu holowania pojazdów. Jesteśmy do dyspozycji klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy punktualność oraz błyskawiczny dojazd na miejsce. Posiadamy odpowiednie upoważnienia, a także licencje na transport lądowy krajowy i międzynarodowy, co pozwala nam kierować nasze usługi do szerokiego grona klientów. Dysponujemy również OC przewoźnika, dzięki czemu transportowane przez nas pojazdy są objęte ubezpieczeniem. Cechuje nas szybkość działania i wyjątkowa skuteczność

Nowoczesna laweta Opole

Dysponujemy flotą specjalistycznych, nowoczesnych samochodów oraz profesjonalnym wyposażeniem, które pozwalają nam na sprawne i niezawodne holowanie aut. Korzystamy z doskonałych autolawet i samochodów z lawetami, dzięki czemu możemy przewieźć różnego typu pojazdy i sprzęty. Posiadamy duży holownik i ciągnik siodłowy do holowania naczep, a także naczepę niskopodwoziową do przewozu ciężkich maszyn. Doświadczenie i umiejętności naszych pracowników gwarantują sprostanie nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Wykonujemy je bezpiecznie i z niezwykłą starannością. Zapewniamy korzystne, bardzo konkurencyjne ceny.

Holowanie Opole

W kwestii takiej jak profesjonalne holowanie Opole jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej firmy, jednak działamy nie tylko na jego terenie, ale również w okolicznych miejscowościach i na autostradzie A4. W przypadku takiego zapotrzebowania, holujemy auta również z dalszych terenów województwa opolskiego, całej Polski, a nawet innych krajów Europy.

Laweta Opole

Holujemy pojazdy uszkodzone w wyniku wypadku, awarii czy kolizji. Przewozimy samochody osobowe i dostawcze, autobusy, motocykle, a także maszyny budowlane, rolnicze i przemysłowe, wózki widłowe, zwyżki oraz innego typu sprzęty. Transportujemy także wszystkie typy pojazdów ciężarowych (tirów), w tym w szczególności solówki, ciągniki siodłowe i całe zestawy. Holując samochody, jednorazowo możemy zabrać nawet do 6 pasażerów. Zapewniamy darmowe holowanie z OC sprawcy wypadku. Ponadto świadczymy również usługi wynajmu aut zastępczych na czas naprawy uszkodzonego pojazdu oraz dowozu brakującego paliwa.

Jeśli więc interesuje Cię profesjonalna laweta Opole i pomoc drogowa Auto Perfekt 24 zapraszają do skorzystania z oferty. Zachęcamy do telefonicznego kontaktu z nami o dowolnej porze – jesteśmy zawsze dostępni i z chęcią zrealizujemy dla Ciebie usługę holowania dowolnego pojazdu oraz maszyny.