Szybki dojazd
DOSTĘPNOŚĆ 24/7

Niezawodna pomoc drogowa

Działamy na terenie Opola i okolic – oferujemy transport motocykli w atrakcyjnych cenach, reagując na zgłoszenia błyskawicznie. Działamy 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Przewozimy motocykle, skutery, quady oraz inne pojazdy w zależności od potrzeb. Dysponujemy profesjonalnymi lawetami, a nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści.

Skontaktuj się z nami i zamów usługę przewozu motocykli, określając punkt odbioru, cel oraz liczbę pojazdów do przewiezienia. Od razu przygotujemy darmową wycenę transportu. Po odbiór zawsze zjawiamy się punktualnie, cenimy Twój czas i wiemy, jak ważny jest rzetelny, a przede wszystkim bezpieczny transport motocykli, które należą do Ciebie. Zdając się na nas, zyskujesz pewność, że pojazdy dotrą na miejsce w idealnym stanie. Posiadamy wszystkie wymagane ubezpieczenia. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kierowcami. Holowanie motocykla w Auto Perfekt24 to oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Profesjonalny transport motocykli

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jednoślady są maszynami drogimi oraz wrażliwymi na uszkodzenia. Z tego względu na czas przewozu motocykli bardzo dokładnie je zabezpieczamy i mocujemy do lawety, aby nie ulegały uszkodzeniom w transporcie. Korzystamy z nowoczesnych, wytrzymałych zestawów transportowych, w skład których wchodzą mocne pasy stabilizujące maszynę. Kluczowym momentem w trakcie przewozu jest wprowadzenie pojazdu na lawetę lub do samochodu dostawczego w taki sposób, aby przewody instalacji elektrycznej czy elementy obudowy nie zostały uszkodzone. Dokładnie stabilizujemy maszyny, nie opieramy ich o siebie, a następnie kilka razy sprawdzamy mocowanie, dzięki czemu holowanie motocykla w naszym wykonaniu spełnia najwyższe standardy.

Jeśli na trasie Twój pojazd ulegnie awarii, skontaktuj się z nami jak najszybciej – zapewnimy Ci błyskawiczne holowanie motocykla do najbliższego warsztatu. Zadbamy o każdy szczegół, abyś zyskał pełen komfort psychiczny. Bez względu na to, czy miałeś wypadek, czy Twój motocykl po prostu nie odpala, czy planujesz przewieźć większą liczbę maszyn, zajmiemy się wszystkim sprawnie i szybko. Jeśli zależy Ci na czasie, poinformuj nas o tym – oferujemy ekspresowy transport motocykli za dopłatą. Przy stałej współpracy bądź większych zleceniach proponujemy bardzo atrakcyjne upusty oraz możliwość negocjacji ceny.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, które potrzebują doraźnej pomocy, jak i do przedsiębiorstw, poszukujących sprawdzonej firmy, zajmującej się transportem pojazdów oraz maszyn. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy – pozostajemy do Twojej dyspozycji.